محل تبلیغات شما

لوله بازکنی در اسلامشهر

شرکت خدمات فنی اتحاد با دارابودن دفتر و سرویس کار در اسلامشهر و لوله بازکنی اسلامشهر(چاه بازکنی در اسلامشهر)به شما بهترین خدمات را ارایه میکند خدماتی مثل رفع بوی فاضلاب در اسلامشهر,رفع بو اسلامشهر,رفع نم در اسلامشهر,تشخیص ترکیدگی در اسلامشهر,تخلیه چاه فاضلاب در اسلامشهر,تخلیه چاه در اسلامشهر,و سرویس توالت فرنگی در اسلامشهر با 20 سال سابقه کاری و مشاوره رایگان.

تماس با ما 09109984079

لوله بازکنی در اسلامشهر

در مورد مسدود شدن لوله در اسلامشهر چه باید کرد؟

مشکلات لوله کشی ناشی از گرفتگی فاضلاب فاضلاب می تواند برای صاحبان خانه گران و ناامید کننده باشد.علائم یک مسئله و زمان تماس با متخصص را توضیح می دهد.

گرفتگی فاضلاب برای بسیاری از صاحبان خانه سردرد است ، اما مسدود شدن کانال فاضلاب در سطح دیگری است.هنگامی که یک خط اصلی فاضلاب مسدود است ، فرار از سیستم لوله کشی خانه شما برای هر فاضلابی ، چه سیاه و چه خاکستری ، دشوار یا غیرممکن است.تمام زباله هایی که سعی می کنید از خانه بیرون بریزید به جای اینکه کاملاً پاک شوید ، در لوله ها می مانند و در نهایت از طریق زهکش ها پشتیبان گیری می شوند.

اگر با این مشکل روبرو هستید ، باید خط را خارج کنید.تمیز کردن خط فاضلاب سرگرم کننده نیست ، اما لازم است که خانه خود به راحتی کار کند.

آیا فاضلاب اصلی فاضلاب من مسدود است؟

صداهای غرغره ای عجیب و غریب از توالت شما می آید.هنگام کار با ماشین لباسشویی آب از دوش شما خارج می شود.شاید شما این سال را داشته باشید که فاضلاب از فاضلاب دوش خارج می شود یعنی چه؟اینها برخی از علائم مسدود شدن خط اصلی تخلیه فاضلاب است - یک مسئله جدی لوله کشی.

مسدود شدن خط تخلیه فاضلاب می تواند لوله کشی را در کل خانه شما تحت تأثیر قرار دهد.در موارد شدید ، ممکن است با پساب فاضلاب خام که از زهکش های شما خارج می شود ، پیچید.و هیچ کس چنین چیزی را نمی خواهد.

چه عواملی باعث مسدود شدن خط تخلیه فاضلاب می شود؟

در بیشتر موارد ، به ویژه در خانه های قدیمی ، ریشه درختان می توانند در عملکرد روان سیستم فاضلاب شما اختلال ایجاد کنند.ریشه های درخت که به گرما و رطوبت یک کانال فاضلاب جذب می شوند ، از طریق ترک های ریز یا اتصالات سست در لوله نفوذ می کنند.با تغذیه از مواد مغذی فراوانی که در آنجا می یابند ،ریشه ها رشد کرده و انسداددر کانال فاضلاب ایجاد می کنند.سرانجام ، کاغذ توالت یا بقایای دیگر بر روی ریشه ها گیر می کند و از جریان آب از طریق خط اصلی تخلیه فاضلاب جلوگیری می کند.

شستشوی محصولات بهداشتی مانند حوله های کاغذی ، دستمال صورت ، محصولات بهداشتی نه یا حتی دستمال توالت کاملاً ضخیم نیز می تواند خط فاضلاب شما را مسدود کند.با این حال ، این خیلی کمتر مشکل ساز می شود.با فرض اینکه این موارد به اندازه کافی فاصله داشته باشند ، قطر لوله های فاضلاب بهطور معمول 6 اینچ است.به عبارت دیگر ، برای مسدود شدن آنها مواد سست زیادی لازم است.

علائم مسدود شده کانال فاضلاب

مراقب این علائم هشدار دهنده اولیه مسدود یا مسدود شده کانال فاضلاب باشید ، بنابراین می توانید قبل از اینکه یک وضعیت اضطراری گران قیمت شود ، این مشکل را برطرف کنید.

  • زهکش های شما علی رغم تلاش زیادی که برای پاک سازی آنها دارید ، به کندی کار می کنند.اگر همهنکات مربوطبه رفع انسدادDIY رادر این لیست امتحان کردهاید و هنوز هم نمی توانید راه حلی پیدا کنید ، به احتمال زیاد انسداد در خط فاضلاب شما است.
  • چندین وسیله لوله کشی همزمان مسدود شده است.اگرتوالت ، سینک آشپزخانه و وان یا دوش شما پشتیبان تهیه شده باشد، احتمالاً مسدود هستید.توالت فرنگی مستقیم ترین مسیر به فاضلاب و همچنین بزرگترین خط تخلیه را دارد.اگر گرفتگی در خط فاضلاب شما باشد ، احتمالاً ابتدا با توالت فرنگی مشکل دارید.اگر توالت های شما خوب کار می کنند در حالی که سایر وسایل خانه شما هنوز تخلیه آهسته هستند یا به طور کامل از آنها پشتیبان تهیه می شود ، احتمالاً در خط اصلی فاضلاب خود توقف ندارید.
  • هنگامی که توالت را شستشو می دهید ، آب به داخل وان یا دوش می آید.وقتی خط فاضلاب شما مسدود است ، آب نمی تواند از تخلیه خارج شود.در عوض ، از لوله ها به عقب سرازیر می شود و در پایین ترین نقطه خارج می شود - معمولاًتخلیه دوش.
  • هنگامی که در سینک حمام آب می ریزید ، توالت حباب می کند و غرغره می کند.این حباب به دلیل گرفتار شدن هوا در سیستم لوله کشی است.آب را در نزدیکترین سینک ظرفشویی برای حدود یک دقیقه اجرا کنید.اگر حباب های توالت (غرغره) یا سطح آب در توالت بالا رود ، ممکن است یک خط فاضلاب مسدود شده داشته باشید.
  • وقتی ماشین لباسشویی شما تخلیه می شود ، توالت فرورفته یا آب در وان یا دوش عقب می رود.اگر توالت فرنگی هنوز خوب نیست ، احتمالاً خط لوله فاضلاب مسدود شده ندارید.

یک توالت فرنگی آهسته یا آهسته معمولاً نشانه یک خط لوله فاضلاب پشتیبانی نشده است و همچنین یک تخلیه آهسته یا به راحتی مسدود شده در خانه شما نیست.

معمولاً با همه تخلیه های خانه ، اما به خصوص توالت ، مشکل خواهید داشت - و همه توالت ها به طور هم زمان خواهد بود.اگر تمام توالت های شما هنگام سرخ شدن باعث تخلیه فاضلاب های دیگر می شوند ، یا اگر هنگام استفاده از وسایل دیگری سرریز می شوند ، نگران نباشید که نمی دانید چگونه به درستی توالت را غوطه ور کنید - مشکل از خط لوله فاضلاب شما است ، که متأسفانه ، یک نگرانی بسیار بزرگتر است.

اگر فکر می کنید خط اصلی فاضلاب شما مسدود است ، می توانید بیرون بروید و درپوش لوله تخلیه خط اصلی را بردارید تا فشار موجود در سیستم آزاد شود.مراقب باشید و در حالی که آن را بیرون می کشید به یک طرف بایستید - هرگونه مواد زائد که در لوله کشی خانه شما پشتیبان تهیه شده اند ، بیرون ریخته می شوند.این باید باعث تخلیه لوله های شما شود تا شما (یا یک لوله کش) بتوانید با از بین بردن گرفتگی دست به کار شوید.

تشخیص خط گرفتگی فاضلاب در تهران

برای مشخص کردن علت گرفتگی خط فاضلاب ممکن است نیاز به بازرسی دوربین باشد ، در این صورت می توان دوربین را به پایین خط وارد کرد تا به دنبال مناطقی باشد که خط شکسته یا فرو ریخته است یا ریشه ها به خط نفوذ می کنند.بهتر است قبل از شروع ریختن مواد شیمیایی به داخل خط اصلی فاضلاب یا تلاش برای پاکسازی خط از طریق دستگاه فشار دهنده ، آب فشار بالا یا وسایل دیگر ، این مشکل را از طریق بازرسی دوربین تشخیص دهید.

اگر شکافی در خط فاضلاب شما ایجاد شود ، وقت خود را برای تلاش برای پاک کردن خط با یک دستگاه مته از دست می دهید و دیگر نیازی به افزودن مواد شیمیایی بالقوه خطرناک و سمی به مخلوط نیست.اگر خط شما خراب است ، باید آن را جایگزین کنید.

چگونه می توان یک فاضلاب را از حالت انسداد خارج کرد

گرفتگی خط فاضلاب می تواند خانه شما را غیر قابل زندگی کند.بدون استفاده از توالت یا ظرفشویی ، نمی توانید با خیال راحت در خانه خود بمانید.خوشبختانه ، شما می توانید برای بازگرداندن سیستم لوله کشی خود به وضعیت سلامتی ، اقدامات فوری انجام دهید ، بنابراین شما و خانواده خود می توانید به خانه خود برگردید.

  • فشار را آزاد کنید.هنگامی که برای اولین بار علائم گرفتگی خط فاضلاب را مشاهده کردید ،آب را در منبع اصلی(یا سطح خیابان)خاموش کنید.از حیاط ، زیرزمین یا سقف خود بازدید کنید و ببینید آیا می توانید خط پاکسازی فاضلاب خود را پیدا کنید یا خیر.این لوله معمولاً لوله ای کوتاه و سفید با قطر حدود 3 تا 4 اینچ است و با درپوش پیچ دار مهر و موم می شود.پس از شناسایی خط پاکسازی ، درپوش را بردارید.این باید فشار در خط فاضلاب را آزاد کند و هر آبی را که در خانه شما جمع شده مجبور به تخلیه کنید.
  • تمیز کردن تخلیه شیمیایی.اگر ریشه های درخت عامل مسدود شدن خط فاضلاب شما هستند ، می توانید از مواد شیمیایی برای از بین بردن آنها استفاده کنید.برخی از لوله کش ها توصیه می کنندبرای از بین بردن ریشه های درخت ،مسسولفاترا بهپایین توالت بریزند ، اما این ماده به سرعت دفع می شود ، به این معنی که برای پاک شدن گرفتگی مجبورید چندین بار برنامه را تکرار کنید.توجه داشته باشید که سولفات مس برای سیستم های سپتیک بی خطر نیست و استفاده از آن در برخی از شهرداری ها ممنوع است.اگر سولفات مس گزینه مناسبی برای از بین بردن کانال فاضلاب نیست ، سعی کنید یک کف ریشه کش حاوی علف کشدیکلوبنیلرا در توالت خودشستشودهید.کف در طی چند ساعت به لوله ها می چسبد و ریشه های درخت را از بین می برد.با این حال ، هنوز ممکن است چند ماه طول بکشد تا ریشه های مرده به طور کامل از سیستم فاضلاب شما خارج شوند.
  • تمیز کردن مکانیکی تخلیهمتخصصان نظافت فاضلاب چند ابزار در اختیار دارند تا از خطوط اصلی تخلیه فاضلاب خارج نشوند.از جمله م aثرترین آنها ، کابل انعطاف پذیر مخصوص طراحی شده است که در بین مردم به عنوان مار خنک کننده یا تخلیه شناخته می شود.دستگاه متخلخل غالباً از طریق نیرو كمك می شود - بعضی از آنها حتی روی كامیون سوار می شوند - و می توان آن را به صورت مقاطعی به خط فاضلاب وارد كرد تا زمانی كه لوله كش بتواند مسدود شده را برسد و از بین ببرد.همچنین لوله کش ها می توانند از یک جت آب فشار قوی برای ریختن ریشه ها و سایر آوارها در خط فاضلاب استفاده کنند.در حالی که می توانید این ابزارها را اجاره کرده و خودتان این کار را انجام دهید ، در صورت استفاده نادرست از هر دو می توانید به لوله های شما آسیب برسانیم.تمیز کردن مسدود شدن خط فاضلاب شغلی است که بهتر است به عهده متخصصان باشد.خدمات پاکسازی فاضلاب فاضلاب برای ارائه خدمات لوله کشی اضطراری برای پاکسازی خطوط تخلیه 24 ساعته در بیشتر مناطق در دسترس است.لوله بازکنی عباس اباد,لوله بازکنی نارمک
  • بازرسی از دوربیناگر خاموش کننده یا جت آب از کانال فاضلاب خارج نشود ، می توانید برای تعیین علت انسداد ، درخواست بازرسی بصری (دوربین) کنید.دوربین مینیاتوری می تواند ترک ها و شکستگی های لوله فاضلاب و همچنین مشکلاتی را در خط نشان دهد که ممکن است نیاز به توجه اداره بهداشت محلی شما داشته باشد.

اگر مجبور هستید خط اصلی فاضلاب خود را با دوربین بررسی کنید ، لوله کش اضطراری در حال انجام کار باید با استفاده از داده های دوربین محل خط فاضلاب را روی سطح زمین با استفاده از رنگ یا ابزار علامت گذاری دیگر مشخص کند.اگر لازم است بخشی از خط تعویض شود ، بعداً می دانید که بدانید خط فاضلاب کجاست.شما همچنین باید یک نسخه از فیلم های ویدیویی را از بازرسی دوربین دریافت کنید ، که بیشتر لوله کش ها می توانند در قالب دیجیتال در دسترس شما قرار دهند.

هزینه پاک سازی فاضلاب در اسلامشهر چقدر است؟

هزینه لوله بازکنی متغیر است و نمیشود قیمت تمام شده را گفت ولی معمولا قیمت لوله بازکنی از هدود 150 تا 200 تو موارد خاص بیشتر و حتی کمتر هم میشود

لوله بازکنی در اسلامشهر

، ,فاضلاب ,خط ,لوله ,مسدود ,های ,خط فاضلاب ,در اسلامشهر ,می شود ,فاضلاب شما ,لوله کشی ,اصلی تخلیه فاضلاب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه اینترنتی سالم زیبا Mr Python | مستر پایتون دیزل ژنراتور - قیمت دیزل ژنراتور flavatvotu gerpricuztimb moogeh ویزای هنگ کنگ - ویزای تایوان - تور نمایشگاهی gansitucon